fbpx

Arhitektuur

Kuidas saame Teile olla kasulikud: 

Hea arhitektuur sünnib kõikide sellesse kuuluvate elementide sünteesist: selle vormi sümbolism; konstruktsioon ja tehniline toimivus; loomuliku valguse kvaliteet sise- ja välisruumis; hoone suhe linna silueti või tänavapildiga; kuidas me liigume sellest läbi või selle ümber ja ka hoone võime inimeste tuju tõsta. 

Mõistes sidusrühmade huve ja arvamusi,  suudame tagada, et kliendi vajadused oleksid arhitektuuri kaudu täidetud ja samas luua ühiskonna poolt aastakümneid armastatud, hästi kasutatavaid kohti. 

Meie eesmärk on kujundada parem keskkond läbi kaasava ja vastupidava arhitektuuri, mis inspireerib jätkusuutlikke eluviise. Hindame isikupäraseid erilahendusi, tippdisainerite loomingut. Meeskonnana pakume nii projekti eelarvestamist, tootmist kui autorijärelvalvet. 

Innovaatilise tehnoloogia kaasamine, sh suurte andmebaaside automatiseeritud analüüs, võimaldab meie arhitektidel näha ja mõista meid ümbritsevat linnaruumi ning väljakutseid senisest oluliselt tõhusamalt. Seetõttu on langetatavad planeeringulised otsused läbikaalutumad ning ajas kestlikumad. 

Meie arhitektide loodud BIM ja 4D mudelid on abiks kogu arendusprotsessi vältel. Parameetriliste tarkvarade kaasatus saab alguse juba hoone eskiisi staadiumis.  

Meie meeskonnal on kogemust mahukate ehitistega ja üksikasjalikud teadmised  keerukatest projektidest ja analüüsist. Dialoogis tellijaga tegeleb meeskond projektidega alates nende lähteülesande koostamisest ja kavandamisest kuni ehitusplatsi peal lõpetamiseni. Virtuaalsed või täiendatud reaalsuse simulatsioonid annavad meie kliendile parima informeerituse projekteerimise protsessis ja parima võimaluse osaleda meie tegemistes.

Meie kliendid

Kontakt

Küsimuste korral võta meiega julgelt ühendust, vastame Sulle juba õige pea.