Meist

„PLUSS Is More“

Ükski hoone ei ole lihtsalt hoone. Igal hoonel on oma hing, oma lugu, iseloom ja elukäik. Arhitektuuri esimene suur pluss on tema pikaealisus. Arhitektuur peab looma ruumi, seda arendama, täiendama ja täiustama. Arhitektuur on oma aja väärtuste kogum, viies need väärtused kajana kaugesse tulevikku.

Arhitektuuribüroo PLUSS on alates asutamisest 2002. aastal projekteerinud rohkem kui 1 000 000 ruutmeetrit ühiskondlikke hooneid, kortermaju ja eramuid – nii uusehitisi kui ka renoveeritavaid ja restaureeritavaid hooneid.
Me julgeme minna üle piiri seal, kus paljud ei ole riskinud või ei ole suutnud. Tänaseks on arhitektuuriekspordist saanud meie igapäevatöö lahutamatu osa.

Mitmekesisus on PLUSSi teine suur pluss meie samuti innukate ja loominguliste konkurentide kõrval. Teostatud projektid varieeruvad oma suuruselt ja stiililt,  tööde läbiv joon on funktsionaalsus ja arhitektuurne kvaliteet, mis vastab kliendi ootustele.
Arhitektuuribüroo olulise plussina tahame välja tuua projekteerimise peatöövõttu – alates loodava keskkonna planeerimisest kuni taotluseelarvete koostamise ja autorijärelvalveni.
Meil on sertifikaadid ja litsentsid nii energiatõhusate hoonete ja kõrgtehnoloogiliste rajatiste kui ka arhitektuurimälestiste projekteerimiseks. Meie looming on toonud meile erialaseid auhindu nii kodu- kui ka välismaalt.

PLUSSi kõige suuremaks plussiks on kogemused. Arhitektuuribüroos PLUSS töötab 17 kogemustega, ühise meeskonnana kokkutöötanud teotahtelist tippspetsialisti, kes kõik teavad, et projekti idee peab sündima soovist luua erakordset: vaid selline idee saab olla PLUSSi vääriline. See ongi meie pluss.

Meie meeskond

Rebecca Kontus
Tanel Friedenthal
Tanno Tammesson
Eeva Sova
Kailiis Ventsel
Katrin Ventsel

Meie kliendid

Kontakt

Küsimuste korral võta meiega julgelt ühendust, vastame Sulle juba õige pea.