Inseneribüroo PLUSS meeskonda kuulub 10 inseneri, kelle kompetentsivaldkond hõlmab nii puit-, betoon-, teras- kui ka kivikonstruktsioonide projekteerimist. Ettevõtet juhivad pikaajalise töökogemusega vaneminsenerid Andres Läänesaar, Ülar Vihul ja Jüri Kliimask. Plussi projekteerijatele on väljastatud volitatud tase 8 ja diplomeeritud tase 7 ehitusinseneri kutsetunnistused. Kõik insenerid on omandanud magistrikraadi Tallinna Tehnikaülikoolist kas ehitustehnika, sadamaehituse või ehitusjuhtimise erialal. Projekteerimiseks kasutame valdavalt Autodesk Revit ja hsbCAD platvorme.

Töötamine Inseneribüroos Pluss annab laiapõhjalise kogemuse üldehituse vallas ning võimaldab huvi korral spetsialiseeruda unikaalse Eesti ekspordiartikli – mitmekorruseliste puidust hoonete projekteerimisele. Hea sünergia arhitektide, kinnisvaraarendajate ja Eesti suurimate ehitusettevõtetega annab võimaluse realiseerida unikaalseid ja innovaatilisi projekte ning loob soodsa pinnase kiireks professionaalseks arenguks. Tugevad insenerid ja pikaajaline töökogemus võimaldab Plussi meeskonnal viia ellu tehniliselt keerukaid ja suuri projekte.

Ootame oma kollektiiviga liituma meeskonnatööle orienteeritud laia silmaringiga insenere. Huvi korral saada CV koos motivatsioonikirjaga aadressile mail@pluss.ee

Andres LäänesaarPartner
Volitatud insener 8

Ehitusdünaamika, teras- ja raudbetoonkonstruktsioonid (sh. järelpinge), rannikuehitised. andres@pluss.ee

Jüri KliimaskPartner
Ehitusinsener

Puitkonstruktsioonid (sh. liimpuit- ja ristkihtliimupuithooned), moodul- ja elementmajad, tootejoonised. jyri@pluss.ee

Ülar VihulPartner
Ehitusinsener

Ehitusfüüsika, tulekaitse, raudbetoon-, teras- ja kivikonstruktsioonid.
ylar@pluss.ee